Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy styl forum
#1
Cześć!

Jak większość pewnie wie bądź i tez nie pracujemy powoli nad nowym stylem forum. Najważniejsze w nim jest dla nas to aby wygodnie na nim korzystało się z urządzeń mobilnych - obecny nie jest zupełnie do tego dostosowany a nie chcemy korzystać z mybb go mobile i innych cudów - chcemy zrobić w pełni responsywny styl. Na początku chcieliśmy aby nawiązywał on do stylu forum z 2015 roku - aby przywrócić trochę wspomnień. 

Wrzucam tutaj pokazówkę prototypu - z racji tego, ze forum jest tworzone z myślą głównie o Was to i dlatego chce Was prosić o zabranie głosu - co byście dodali, do czego byście chcieli nawiązać, co byście usunęli i tak dalej, i tak dalej.. po krotce chciałbym po prostu zebrać od Was opinie oraz uwagi jak i moze jakieś nowe pomysły co do szablonu. Logo na pewno będzie zmienione.

Ze swojej strony odniosę się do każdej przedstawionej tutaj propozycji czy krytyki Big Grin .

Zaznaczam tylko, ze to na prawdę prototyp, wręcz szkielet „wyjściowy” Smile

               
Odpowiedz
#2
No to zacznę ja. Ten baner który jest, bardzo mi się podoba, więc bym go nie zmieniał. Poza tym wygląda bardzo ładnie, więc jest bardzo dobra baza, dałbym jeszcze więcej kolorów, żeby nie było takie białe. Na razie to  by było na tyle. Tak jak mówiłem, jeśli mogę jakoś pomóc to jestem do dyspozycji Wink . Życzę powodzenia.
Odpowiedz
#3
Nowy styl bardzo przypomina mi to, z czego mogliśmy korzystać na starej edycji forum omnibussimulator. Wink Jestem pewien, że szybko się przerzucę z obecnego, który też notabene jest bliski temu co było.
Odpowiedz
#4
Ja powiem tak
Styl nocny, i aby forum było na wersje mobilne :p
Odpowiedz
#5
Jak na niego patrzę to tak nie za bardzo wracają mi wspomnienia ale tak ogólnie to jest ok, no tylko bym kolor dał inny.
Odpowiedz
#6
@LBRSM masz jakiś konkretny kolor na myśli? Big Grin 

Chcę zebrać jak najwięcej feedbacku.
Odpowiedz
#7
mi się podoba Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości