Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Landkreis Bonningen 2020
#1
Autor: Berliner Nahverkehr 
Opis: (Tłumaczenie - Translate Google)
„Landkreis Bonningen” to fikcyjna mapa, która znajduje się w północno-wschodniej części Republiki Federalnej Niemiec, bardzo blisko stolicy Berlina. Dzięki 950 kilometrom kwadratowym jest jednym z najmniejszych okręgów Brandenburgii. Populacja wynosi około 94 000 osób.


Małe miejscowości Bonningen i Wiesenburg oraz miasto Erlensee znajdują się w okręgu Brandenburgii. Autobusy i pociągi w Bonningen, Wiesenburg i Erlensee są wykonywane przez Verkehrsbetriebe Landkreis Bonningen.

VLB jest 49-procentową spółką zależną Berliner Verkehrsbetriebe (BVG) i 51 procent dzielnicy, do której należy 19 autobusów z silnikiem Diesla od producentów Mercedes-Benz, MAN, Iveco i Neoplan. Autobusy są używane na trzech liniach standardowych, jednej nocy i jednej linii pierścieniowej.

VLB obsługuje również dwie krótkie linie metra, U1 i U2. Wspierają one regularne funkcjonowanie autobusów. Metro przebiega całkowicie nad ziemią, co jest niezwykłe dla metra. Oznaczenie metra jest bardziej związane z pociągami niż z trasy, ponieważ na liniach kursują stare pociągi metra z Berlina.

Wersja: 1.0


Prezentacja mapy 
Pokaż zawartość / Show Content
Źródło: Treść ukryta. Zaloguj się, bądź Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp.
Download #1: Treść ukryta. Zaloguj się, bądź Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp.
Download #2: Treść ukryta. Zaloguj się, bądź Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości